לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דפים חופשיים > דיקור סיני טחורים

 

טחורים – טיפול באמצעות דיקור סיני

אם יש לכם טחורים, ואתם מחפשים דרך טבעית, מהירה ויעילה לטפל בהם, הגעתם למקום הנכון.

ראשית, אתם לא לבד. אצל יותר מ-60% מהאוכלוסייה הבוגרת בעולם מופיעים טחורים בשלב כזה או אחר בחיים.

שנית, חשוב להיות מודעים לכמה נושאים שקשורים לבעיית הטחורים:

1. קיימים סוגים שונים של טחורים, ויש דרכים שונות לטפל בהם.
2. יש יתרון מובהק לטיפול בטחורים באמצעות דיקור סיני לעומת התערבות כירורגית (ניתוח). בהמשך אסביר כיצד דיקור באמצעות מחטים עדינות יכול לפטור אתכם מהטחורים.


החיפוש אחרי פתרון לבעיית הטחורים עלול להיות קשה ולעתים אפילו מביך עבור רבים מאתנו. אפילו איבחון אצל רופא מומחה – פרוקטולוג – באמצעות בדיקה חיצונית ו/או פנימית של פי הטבעת, עלול להיות כרוך באי נעימות, קושי או פחד.

העובדה שדיקור סיני אינו כרוך בטיפול מקומי בפי הטבעת, ושהוא מצליח באופן יעיל ולא פולשני לטפל בבעיה ללא כל מגע באזור פי הטבעת, אלא בעיקר בידיים וברגליים של המטופל, היא שיקול מרכזי שבגללו מיליוני אנשים בעולם מעדיפים לטפל בטחורים באמצעות הרפואה הסינית.

דיקור סיני הוא אחד הכלים העיקריים בתוך מערכת הרפואה הסינית לטיפול במגוון רחב של סימפטומים לבעיות שונות. הדיקור הסיני הוא טיפול טבעי לחלוטין ויעיל ביותר, שמסייע לגוף לא רק להיפטר מהטחורים, אלא גם לטפל בחוסר האיזון הפנימי שגרם לטחורים להופיע מלכתחילה.

להזמנת תור לטיפול בבעיה של טחורים התקשרו ל 052-8641141 או לחצו כאן 

טחורים – ברפואה הסינית וברפואה המערבית

רבים מאוד מהחולים שסובלים מטחורים ומגיעים לטיפול רפואי, נאלצים בשלב מסוים לעבור טיפול כירורגי –  בין אם זה קשירת טחורים, הרחבת פי הטבעת או ניתוח לכריתת טחורים. ואולם, כל רופא יודע שהניתוח הוא רק טיפול סימפטומטי, וגם אם הוא מביא הקלה זמנית, הוא אינו מונע את חזרתם של הטחורים בעתיד.

הרפואה הסינית מטפלת בטחורים באמצעות דיקור סיני, צמחי מרפא והתאמת תפריט תזונה לכל אדם באופן אישי. אך החשוב מכל בעיני הוא להסביר למטופל מה גרם לטחורים להופיע ואיך אפשר לשנות את אורח החיים, כך שלא יופיעו שוב טחורים. 

להיפטר מהטחורים בעזרת דיקור סיני

דיקור סיני , למעשה, עוזר לגוף האדם להתחזק כדי לרפא את עצמו. טחורים הם ורידים, הנמצאים אצל כל אדם, אך רק כשהטחורים בולטים החוצה או דלקתיים, אנו חשים כאב.

דיקור סיני פועל על מערכת העצבים של האדם, מחזק את מערכת החיסון, ובמקרה של טחורים - עוזר לכווץ את כלי הדם ובו זמנית להגביר את זרימת הדם לאזור פי הטבעת, כדי לאפשר חילוף חומרים בריא ברקמות שבאזור זה. דיקור סיני מסייע גם לשמור על טונוס שרירים חזק בפי הטבעת. 

הקלה מהירה בכאב

דיקור סיני עוזר לגוף להפריש אנדורפינים, שהם נוגדי כאב טבעיים. ברוב המקרים, ההקלה בכאב ובאי נוחות שנגרמים בעקבות הטחורים היא מהירה למדי, אך עם זאת, חשוב להמשיך בטיפול המתאים, כדי למנוע את החולשה הפנימית של הגוף ולהשיג תוצאות ארוכות טווח. חשוב לדעת שכאשר המטופל שומר על כללי תזונה שמותאמים לו באופן אישי, הדרך לריפוי היא קצרה. 

דיקור סיני – גם אחרי ניתוח טחורים

למי שעבר או עתיד לעבור ניתוח לטיפול בטחורים, דיקור סיני יכול בהחלט לשמש כאמצעי טיפול משלים. באופן כללי, דיקור סיני יעיל לטיפול בטחורים בדרגה 1-2, אבל אינו יעיל בדרגות 3-4. עם זאת, ניתן להיעזר בדיקור להחלמה מהירה יותר.

אחד החסרונות של ניתוח להכנסת טחורים הוא שלב ההחלמה, הידוע כארוך וכואב בדרך כלל. דיקור סיני ידוע כיעיל ביותר בשיכוך כאבים באופן כללי, ובמקרים של טחורים בפרט. היתרון העיקרי של דיקור סיני הוא ביכולת שלו לעזור לגוף להתחזק ולטפל בחוסר האיזון הפנימי שגרם לבעיה מלכתחילה.

                  לשאלות או הזמנת תור לטיפול בטחורים בעזרת דיקור סיני 
                                    לחצו כאן או התקשרו ל 0528641141