לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דפים חופשיים > טיפולים-ברפואה-סינית

 

מדוע כדי לנסות טיפולים  ברפואה סינית

 טיפולים ברפואה סינית ניתן למצוא היום בכל קופות החולים ובחלק מבתי החולים בארץ. בנוסף ישנן מרפאות פרטיות רבות בכל הארץ. למטפלים ברפואה סינית אשר למדו שנים  תחום מרתק זה מבינים כיצד הוא עובד ומדוע כדי לטפל בדרך טבעית זו.  אך רבים מהאנשים שאני פוגש  שואלים אותי מדוע כדי לנסות טיפולים ברפואה סינית.

 1. הרפואה הסינית הינה המערכת הרפואית הכי נפוצה בעולם. הערכה היא שכחצי מאוכלוסיית העולם כ 3  מליארד איש פונים לריפוי ברפואה סינית.
 
2. הרפואה הסינית מוכר על ידי ה National Institutes of health and the World Health Organization. ( ארגון הבריאות העולמית)

3. הרפואה הסינית אינה משתמשת בחיות או בני אדם לניסויים. כאשר כמעט כל התרופות והתהליכים הרפואיים מתבססים על ניסויים בחיות ו/או בני אדם אשר במקרה הטוב אינם מזיקים אך במקרים רבים הם אכזריים במיוחד. הרפואה הסינית מתבססת על מודלים רפואיים אשר אינם מצריכים ניסויים כאלה.
 
4. הרפואה הסינית היא עתיקה ובעלת ידע רב שמתבסס על2500  שנה של ספרות רפואית, רוב הידע הכתוב ברפואה סינית קיים עד היום וכל הידע והמחקרים  מתבססים על עבודתם רבת השנים של הרופאים הסינים.
 
5. רפואה סינית היא המקצוע בעל הגידול המהיר ביותר בארה"ב. מיוני 2006 נוספו כ-50 בתי ספר לרפואה סינית ב- 18 מדינות ברחבי העולם וב- 40  מדינות שונות בעולם ישנם חוקים שנותנים הכרה לתחום וממסדים אותו באופן רשמי. כיום יש כ- 20000 מטפלים ברפואה סינית אשר מטפלים במעל ל -2000000   מטופלים בשנה.
 
6. הרפואה הסינית היא בטיחותית וללא תופעות לוואי. דיקור סיני וצמחי מרפא הם בעלי היסטוריה ארוכה של ניסיון קליני אשר הוכח כבטוח. צמחי המרפא הם טבעיים והאקופונקטורה גורם לגוף לבצע את תהליך ההחלמה הטבעית של עצמו.
צמחי המרפא הם עדינים ביחס לתרופות החזקות הניתנות במערב ולכן אין להם תופעות לוואי.
 
7. הרפואה הסינית חסכונית בכסף. לאורך הזמן נעשו מחקרים אשר גילו שטיפול בדיקור סיני ובצמחי מרפא ולימוד על שמירה של אורך חיים בריא, חוסכים בסופו של דבר ניתוחים ומצבי חולי שכרוכים בהוצאות גדולות יותר במהלך החיים.
 
8. רפואה סינית היא אינדיבידואלית. אנשים עם אותה מחלה יכולים לקבל טיפול שונה, כל אחד יאובחן בצורה אישית ויקבל את הטיפול הספציפי שלו הוא זקוק.
 
9. רפואה סינית היא הוליסטית. הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול, כמערכת אחת ובראייתה מתחשבת בהשפעה של מערכות היחסים בין כל הגורמים כגון מבנה הגוף, תזונה, אורח חיים, השפעות גנטיות וסביבתיות, והשפעתם של מצבים פיזיולוגים, נפשיים ורגשיים על בריאותו של האדם.  קראו עוד על גוף נפש
 
10. הרפואה הסינית מלמדת אותנו כיצד לחיות נכון. היא תראה לנו איך ולמה איבדנו את בריאותנו וכיצד ניתן ע"י שינוי בהתנהלות שלנו, לחזור ולחיות  חיים בריאים. היא אינו מתמקד רק במחלה ולמעשה מתפקדת כמערכת מניעתית , תפקידו של הרופא הסיני הוא ללמד את  המטופל מדוע הוא חולה, כיצד הגיע למצב זה של מחלה, ומה עליו לעשות כדי להבריא ולשמור על בריאותו, למרות מורכבותה של הרפואה הסינית דרכה היא פשוטה וקלה לישום
 
11. רפואה סינית עובדת. בסופו של דבר מה שחשוב לנו הוא האם הטיפול עובד. הרפואה הסינית מטפלת ביעילות במגוון רחב של סימפטומים ותלונות גם אלו שלא הצליחו לאבחן אותם או למצוא להם טיפול יעיל ע"י הרפואה המערבית.
 

ישנם בעיות רפואיות שהטיפול בדיקור יפני יעיל ומהיר יותר מהחלופה דיקור סיני ... קרא עוד על דיקור יפני