לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > בעיות רפואיות > סחרחורת

סחרחורת
סחרחורת .

אנשים שנתקפים בסחרחורת מכירים היטב את התחושה כאילו הם נמצאים על ספינה בים בעיצומו של סערה או שקירות הבית עומדים לקרוס עליהם. עוצמת הסחרחורות משתנה מאדם לאדם כמו גם סוג הסחרחורת. יש אנשים שמרגישים שהעלום מסתובב סביבם לעומת אלו שמרגישים שהם מסתובבים בשני המקרים הם מרגישים צורך לשבת או לשכב כמה שיותר מהר עד אשר תחושת הסחרחורת תפוג. בחלק מהמקרים הסחרחורת היא קלה ועוברת לבד אחרי כמה שניות או דקות אך ישנם מצבים שהוא יכול להימשך שעות וימים, בכל מקרה שהסחרחורת מתחילה להופיע באופן קבוע הדבר מחייב בדיקה וטיפול מכיוון שכנראה יש בעיה עמוקה יותר.

מה הסיבות לסחרחורות?

לרוב עם לא מדובר באנשים בני 60 ומעלה משיכים סחרחורת לבעיות באוזן הפנימית ולאיזון של הנוזל שממלא את סחוס האוזן אך לא רק ישנם סיבות רבות אשר יכולים לגרום לסחרחורת כמו בעיה בלחץ הדם, בעיות הורמונאליות שונות, בעיות עיניים וגם במחלות אחרות  כמו במחלת מנייר למשל אחד הסימפטומים המרכזיים הינו סחרחורת.

טיפול בסחרחורת בעזרת רפואה סינית

לרפואה סינית יש אלפי שנות ניסיון קליני בטיפול בסחרחורת בנוסף היום כבר יש מחקרים מדעים אשר מראים על הצלחת הטיפול בסחרחורת. ברוב המקרים הסחרחורת נגרמת כתוצאה מחולשה פנימית באיבר או מערכת מסוימת בגוף ולכן הטיפולים מתמקדים לא רק  בסחרחורת אלה גם במקור שבגללו הוא קיים, שילוב של טיפול במקור ובתוצאה הם חלק מהצלחת הטיפול.
  

איך מטפלים בסחרחורת ברפואה סינית?

לפני שמטפלים בבעיה חשוב לעבור אבחון כדי למצוא את הסיבה לסחרחורות. ישנם מספר בעיות שבגללם עלול להופיע סחרחורת וחלק מהצלחת הטיפול הוא אבחון מדויק. אחרי שיש אבחון מתחילים לטפל, לרפואה סינית כלים רבים להתמודד עם סחרחורות השיטה הנפוצה ביותר היא אקופונקטורה,(דיקור סיני) אך במקרים רבים מומלץ להוסיף גם צמחי מרפא. שינוי בתזונה יכול גם להואיל לתהליך ההחלמה.
 
רוצים להתחיל טיפול בסחרחורות שלכם לחצו כאן