לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דיקור סיני

דיקור סינידיקור סיני 

דיקור סיני : נפלאות הריפוי של טיפול בעזרת מחטים

שמעתם על דיקור סיני ומעוניינים לדעת יותר? הגעתם למקום הנכון. אנסה להסביר בקצרה על נפלאות הריפוי באמצעות דיקור סיני, למי מכם הטיפול עשוי לעזור, באלו מצבים כדאי לפנות לקבלת טיפול בעזרת דיקור סיני, כיצד מצליחה שיטת טיפול כה עתיקה לאתגר את הרפואה הקונבציונלית ואיך שיטת הדיקור פחות או יותר עובדת. בסוף אסביר גם כיצד לבחור מטפל שמתאים עבורכם.

לפני שנמשיך, אלו מכם שרוצים לפתור בעיה ספציפית, תוכלו להשתמש באינדקס מחלות כדי להבין יותר על הבעיה המטרידה אתכם ואיך דיקור סיני יוכל לעזור לכם לפתור את הבעיה. 

רוצה לפתור בעיה רפואית בעזרת דיקור סיני התקשר עכשיו
ל 052-8641141 או
לחץ כאן  
 

דיקור סיני : מה בעצם המטפל עושה

הטיפול באמצעות דיקור סיני לריפוי מחלות החל בסין לפני כ-2500 שנה. שיטת טיפול זו חדרה אל התרבות המערבית רק במאה ה-20, והפכה לאלטרנטיבה אמיתית מחד ותוספת חשובה מאידך לטיפול שמציעה הרפואה הקונבנציונלית. האקופונקטורה, המוכרת בארץ בשם דיקור סיני, הינה למעשה החדרת מחטים דקות במיוחד, חד פעמיות וסטריליות אל נקודות שונות בגוף. ישנן מאות נקודות דיקור בגוף האדם, לכל נקודה השפעה אחרת ומשמעות שונה בטיפול בסימפטומים השונים. ברוב המקרים ישאף המטפל ליצור שילוב נכון בין כמה נקודות דיקור, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

איך יודעים שדיקור סיני באמת עובד?

דיקור סיני מייצר גירוי ומסייע לגוף לחזור ולבצע את פעילות הריפוי הטבעית שלו. בשנים האחרונות התנהל מחקר רב סביב יעילות הדיקור בהפגת כאב ובריפוי מחלות שונות. באופן כללי ממחקרים כאלו עולה המסקנה שהחדרת המחטים משפיעה על מערכת העצבים שלנו וגורמת לשחרור של אנדורפינים המסייעים לשיכוך כאבים, לשיפור מצב הרוח, להפחתת מתח וחרדה ולתחושה של אופוריה.

מחקרים מסוימים גילו שדיקור סיני גורם גם לשחרור של סרוטונין, המכונה גם"נוירוטרנסמיטר ההרגשה הטובה" וקורטיזול שמטפל בדלקות. זאת הסיבה, כנראה, להצלחתו הידועה של דיקור סיני בטיפול בדיכאון, דלקת פרקים ובאסטמה. 

דיקור סיני – לטיפול בכאבים

דיקור סיני, או אקופונקטורה, מוכר על ידי הרפואה המודרנית כאמצעי יעיל לטיפול בכאב; על פי מחקרים מדעיים שנערכו בעולם, הדיקור מגרה בגופנו סיבי עצב הקיימים בשרירים, אשר שולחים מסר דרך חוט השדרה אל המוח ואזור ההיפותלמוס שבתוכו, והם בתגובה משחררים אנדורפינים, המסייעים בשיכוך כאבים.

דיקור סיני הוכח כיעיל ב- 60%-85% בטיפול בכאבים כרוניים, בהשוואה ליעילות של 70% בלבד של טיפול במורפיום באותם כאבים; כידוע, השימוש במורפיום כולל אפשרות לתופעות לוואי שונות, כמו עייפות, טשטוש, בחילה ועוד, ואילו דיקור סיני נחשב לטיפול בטוח ביותר, שתופעות הלוואי שלו הן נדירות.

דיקור סיני עוזר למערכת ההורמונאלית של הגוף לפעול ביעילות רבה יותר, ולכן הוא ממלא תפקיד חשוב גם בתיקון תאי גוף פגועים ובחיזוק המערכת החיסונית.

דיקור סיני גורם לחיזוק מערכת החיסון באמצעות העלאת הריבוי של תאי T הידועים גם כלימפוציט T; עובדה זו תורמת ליעילות הדיקור בטיפול באלרגיות ובתסמונות כמו עייפות כרונית ומחלת היאפים.

דיקור סיני הוכח גם כטיפול יעיל במצבי דיכאון, בזכות יכולתו לסייע בשחרור טבעי של אנדורפינים, התורמים לא רק לתחושת רוגע כללי בגוף אלא גם לשיפור מצב הרוח.

איך תבחרו מטפל נכון עבורכם?

דיקור סיני עובד! אך בחירה נכונה של מטפל המתאים עבורכם תתרום להצלחת הטיפול. חשוב שתרגישו שאתם יכולים לסמוך על המטפל שלכם ועל הגישה הטיפולית שלו. ככל שתרגישו רגועים יותר במהלך הטיפול כך תוכלו להרוויח יותר מדרך הריפוי העתיקה של הרפואה הסינית. דיקור סיני מטפל בקשת רחבה מאוד של מחלות, בעיות רפואיות וסימפטומים שונים. במהלך האבחון ייתכן ויתגלו בעיות אחרות בנוסף לתלונה שבגינה הגעתם, אך תרגישו בנוח לתאם ציפיות ביניכם ובין המטפל על מה שהכי חשוב לכם להתמקד בו, זוהי מטרת הטיפול.

שאלות נפוצות על טיפול בעזרת דיקור סיני

הנה כמה שאלות נפוצות ששואלים אותי לפני טיפול בעזרת דיקור סיני

שאלה- האם דיקור סיני כואב?  
שאלה- האם דיקור סיני מלווה בתופעות לוואי?
שאלה- באלו בעיות דיקור סיני יכול לעזור לי

ניתן בעזרת דיקור סיני לפתור בעיות פוריות לנשים וגברים...  קראו עוד על דיקור סיני פוריות  

רוצים לדעת עוד על ההצלחה של דיקור סיני בשיכוך כאב

רוצים להתחיל לפתור בעיה רפואית בעזרת דיקור סיני 
לחצו כאן
  

אתם מוזמנים להתקשר ל 052-8641141 אשמח לענות על כל שאלה