לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דפים חופשיים > דיקור סיני ללא כאבים

 

דיקור סיני  ללא כאבים

אנשים רבים שואלים אותי לפני טיפול אם דיקור סיני כרוך בכאבים. זו שאלה מובנת, כי אצל רובנו המחשבה על דקירה או מחט קשורה בתחושה של כאב.
בתשובה לכך, ברצוני להרגיע את כולכם ולהבטיח שדיקור סיני אינו כואב. למעשה, מטפל מיומן יידע לבצע את הדיקור כך שהמטופל כמעט לא יחוש כלל את החדרת המחט לגופו. המחטים המשמשות לדיקור הם דקות ביותר, חלקן דקות יותר משערה.
חלק קטן מהמטופלים חשים עקצוץ או צריבה קלה ביותר בעת החדרת המחט, אך תחושה זו חולפת תוך פחות משנייה. לאחר שהמחט הוחדרה, רוב המטופלים מרגישים הקלה כללית ורוגע, וחלקם אף נרדמים תוך זמן קצר.
במקרים נדירים בהם מורגשת אי נוחות כלשהי במהלך הדיקור, חשוב שהמטופל יידע את המטפל בהקדם, על מנת שיוכל לפתור את אי הנוחות במהרה ולאפשר למטופל להרגיש רגוע ונינוח.

דיקור סיני – ללא תופעות לוואי

 דיקור סיני הינו דרך טיפולית בטוחה ויעילה, שבדרך כלל אינה מלווה בתופעות לוואי או התמכרות, אם הוא מבוצע על ידי מטפל מוסמך ברפואה סינית. מטפל מקצועי מוודא כי הדיקור ייעשה אך ורק באמצעות מחטים סטריליות וחד פעמיות. תהליך ההכשרה של מטפלים מוסמכים ברפואה סינית כולל לימוד מעמיק של האנטומיה והפיזיולוגיה של גוף האדם, ולכן המטפלים מייחסים חשיבות רבה לאבחון מצבו הפיזי והנפשי של כל מטופל .

רוצים להבין יותר על הבעיה הרפואית שלכם? ואיך אפשר לטפל בבעיה על ידי רפואה סינית, דיקור סיני, תזונה נכונה וצמחי מרפא, לחצו על אינדקס מחלות

להזמנת תור ניתן להתקשר ל 052-8641141 או לחצו כאן