לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > בעיות רפואיות > רפואת נשים

 

רפואת נשים ורפואה סינית - גישה טבעית לטיפול בבעיות בריאות האישהרפואת נשים

לרפואה הסינית היסטוריה עתיקת יומין בתחום רפואת נשים. היא בעלת ניסיון רב בטיפול בבעיות גינקולוגיות שונות טרם עידן הטיפולים ההורמונאליים, הגלולות וכד`. הרפואה הסינית מבקשת לאפשר לכל התהליכים הייחודים אצל האישה להתרחש בצורה טבעית.

אלפי ספרים וכתבים של ספרות מקצועית בתחום הרפואה הסינית נכתבו בנושא זה, עליה מתבססים המטפלים ברפואה סינית ובעזרתה רושמים הצלחות  רבות במקרים קליניים שנראו לרפואה המערבית כאבודים.
 
תחום הגניקולוגיה הינו אחד התחומים שבהם הרפואה הסינית משיגה את התוצאות הטובות ביותר. הבעיות הנפוצות שאיתם פונים לטיפולי הרפואה הסינית הם בעיות פוריות, שחלות פוליציסטיות, כאבי מחזור, אמנוריאה (אל-וסת), בריחת שתן, דיסמנוראה ותופעות גיל המעבר. בכולן ניתן לטפל בדרך טבעית וללא תופעות לוואי.
 
ברפואה הסינית שיטת האבחון שונה בתכלית מהבדיקה השגרתית אצל גינקולוג ואינה כרוכה כלל בהורדת בגדים. האבחון נעשה על ידי תשאול אודות הבעיה ועל מצבה הבריאותי הכללי של המטופלת. בנוסף, המטפל ברפואה סינית יערוך אבחנת לשון ויבדוק את הדופק כדי לאתר את שורש הבעיה הפנימית. גם הטיפול עצמו הינו בלבוש מלא ונעשה על ידי דיקור סיני בעיקר בידיים וברגליים. לרוב גם ניתנים צמחי מרפא טבעיים כדי להביא לתוצאות אופטימאליות.
 
אחת מכל ארבע נשים בישראל סובלת משחלות פוליציסטיות - זהו כנראה הגורם הנפוץ ביותר לאי פריון אצל נשים. רוצה לדעת עוד על הטיפול של הרפואה הסינית בשחלות פוליציסטיות? לחצי כאן.
 
בשנים האחרונות ישנה עליה מתמדת בפנייה של זוגות המתקשים להתעבר -  רוצה לדעת עוד על הטיפול הטבעי של הרפואה הסינית בבעיות פוריות.

גלי חום הם מטרד רציני, הרפואה המערבית לא תמיד מוצא הסבר ברור לתופעה. נשים רבות שהגיעו לטיפול ברפואה סינית מצאו פתרון טבעי לבעיה.... המשך המאמר על גלי חום

אנדומטריוזיס עלולה לגרום למגוון נרחב של תסמינים בנוסף אצל 50% מהנשים אנדומטריוזיס יגרום לבעיות פוריות... קראי עוד על אנדומטריוזיס  

רוצה להתחיל טיפול בבעיה גינקולוגית בעזרת דיקור סיני לחצי כאן 
 
 לשאלות נוספות ברפואת נשים ועל הטיפול של הרפואה הסינית בבעיות גינקולוגיות התקשרו ליונתן בקסט בטלפון 052-8641141 אשמח לענות על כל שאלה.