לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דפים חופשיים > דיקור סיני מעי רגיז

 

דיקור סיני למעי רגיז

דיקור סיני, כידוע, מהווה שיטת טיפול המשמשת כיום לטיפול במגוון רחב ביותר של בעיות, החל מכאבים כרוניים ובלתי מוסברים בחלקים שונים של הגוף, ועד דלקות, מחלות מסוימות, כאבי שרירים וכד`.

אחד מאותן בעיות מסוימות אשר טיפול בדיקור סיני מומלץ עבור מי שסובל מהן, היא בעיית המעי הרגיז. מעי רגיז הוא תופעה ממנה סובלים אינספור אנשים בכל רחבי העולם. מדובר בבעיה של מערכת העיכול, אשר באה לכדי ביטוי במגוון רחב ביותר של סימפטומים, המשנים מעט ממטופל למטופל. סימפטומים אלו עשויים לכלול כאבי בטן חדים ועזים, הקאות, שלשולים, בחילות, עצירות, גזים ואף דיכאון ולחץ נפשי גבוה.

בעוד הרפואה המערבית אינה יודעת לשים בדיוק את האצבע על הגורם הישיר של בעיה רפואית זו, למטופלים הסובלים ממעי רגיז מומלץ לנסות ולקבל טיפול בדיקור סיני.

דיקור סיני למעי רגיז – מה הקשר וכיצד זה עובד

טיפול בדיקור סיני עובד, כאמור, על ידי נעיצת מחטים קטנות ודקות לנקודות מפתח שונות בגופו של המטופל. נקודות אלו מסוימות ומדויקות ביותר, ונקבעות על פי מפת ערוצי המרידיאנים – הערוצים בהם זורמת אנרגיית החיים שלנו, על פי תורת הרפואה הסינית. על ידי אבחון ונעיצת מחטים בנקודות המפתח המתאימות (למשל – על פי האיברים האחראיים לבעיה המסוימת ממנה סובל אותו מטופל..), מסייע דיקור סיני לגרות את המערכות הנכונות ולהחזירן לאיזון הנחוץ, ובכך מסייע לגוף לטפל בבעיה ממנה הוא סובל.


גם במקרה של מעי רגיז שיטה זו מוכחת שוב ושוב כיעילה, במיוחד לאור מקרים רבים בהם טיפולים תרופתיים המומלצים על ידי הרפואה הקונבנציונאלית אינם עובדים, או גורמים לתופעות לווי בלתי רצויות. דיקור סיני למעי רגיז נעשה בעיקר באזורים בהם נמצאים ערוצי האנרגיה האחראיים על איברים כמו המעי הגס, הכבד והטחול – איברים בעלי השפעה ישירה על מערכת העיכול ועל תופעת המעי הרגיז. טיפול בדיקור סיני המתרכז במערכות אלו ספציפית מביא להשבת האיזון לאיברים אלו ולכן למערכת כולה, ובמקרים רבים מסייע בהרגעת הגוף, ומביא להיעלמות אותם סימפטומים. בנוסף, טיפול בדיקור סיני מסייע להרגעה כללית ולהשבת שלוות הרוח למטופל, מה שגם עשוי לסייע לטיפול בבעיית מעי רגיז, אשר אחד הגורמים לה הוא על פי החשד מתח נפשי מצטבר (אשר לבטח מחמיר את התופעה..).

בנוסף לדיקור סיני לצורך טיפול בתופעת המעי הרגיז, נעשה שימוש גם במתכונים מיוחדים של צמחי מרפא סיניים, אשר מיועדים לסייע לגוף בניקוי רעלים ובהחזרת מערכת העיכול לתפקוד סביר ותקין. טיפול משולב זה, של דיקור סיני ושימוש בצמחי מרפא מיוחדים במטרה לטפל בתופעה כמו מעי רגיז, הוכח כאמור כפתרון יעיל במקרים רבים במהלך השנים, ומהווה פיתרון כולל וטבעי לחלוטין לבעיה אשר מציקה למיליוני מטופלים בכל רחבי העולם מדי שנה. מומלץ בחום למי שסובל מהתופעה!...