לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > בעיות רפואיות > רפואת נשים > שחלות פוליציסטיות

 

שחלות פוליציסטיות

שחלות פוליציסטיות מופיעה אצל אחת מכל ארבע נשים. רובן מגלות זאת רק לאחר שהן לא מצליחות להיכנס להריון, בבדיקות הן יגלו שהסיבה לכך היא שחלות פוליציסטיות.  נשים רבות פונות לתחומים השונים של הרפואה המשלימה עקב יעילותם בטיפול בסינדרום זה בצורה טבעית וללא תופעות לוואי.

מהי תסמונת שחלות פוליציסטיות ?

בתסמונת השחלות הפוליציסטיות השחלה מתחילה לייצר יותר ציסטות ופחות ביציות, מצב זה מוביל לעיבוי של קליפת השחלה ולהגדלה של השחלה פי שלוש לערך מהגודל הטבעי, תהליך זה מפריע לשחלה בייצור תקין של ביציות וגורם לשיבושים בביוץ, תסמונת זו היא אחת הסיבות הנפוצות לאי פריון.

להסבר על בעיות פוריות והטיפול בעזרת רפואה סינית. 

איך תוכלי לדעת אם בגופך שחלות פוליציסטיות ?

הסימפטום הבולט ביותר אצל בנות עם שחלות פוליציסטיות הוא וסת לא סדיר ואפילו הפסקה לחלוטין של המחזור. עם זאת, לא כל הפרעה במחזור החודשי קשורה בהכרח לבעיה של שחלות פוליציסטיות. סימפטומים נוספים שעלולים להופיע בתסמונת השחלות הפוליציסטיות: שינוי במשקל עם נטייה להשמנה, בעקבות ריבוי של הורמונים זכריים כמו טסטוסטרון יופיע שיעור יתר באזורים שונים בגוף, חלק מהנשים יסבלו מבעיות עור ובמיוחד אקנה. רופאים רבים ממליצם על גלולות להסדרת הוסת והפחתת צמיחת השיער. חשוב לדעת שהגלולות אינן מטפלות בבעיה של שחלות פוליציסטיות אלא רק עוזרות לטפל בסימפטומים שהופיעו.                                                                                                                
במחקרים אחרונים נמצא קשר ישיר בין תסמונת השחלות הפוליציסטיות למחלות כגון סכרת ולחץ דם גבוה.

האם הרפואה הסינית יכולה לטפל בשחלות פוליציסטיות?

הרפואה הסינית מטפלת כבר אלפי שנים ביעילות בבעיות גינקולוגיות שונות. בכתבים  עתיקים מלפני 1500 שנים מתוארים הסימפטומים של שחלות פוליציסטיות ודרכי הטיפול בהן בעזרת אקופונקטורה (דיקור סיני) וצמחי מרפא. גם היום בתקופה המודרנית מטפלים באותן השיטות. 
                                                                                                                 
בקליניקה בנוסף לדיקור סיני וצמחי מרפא אני מתאים תפריט מיוחד על מנת להשיג תוצאות טובות ומהירות יותר. שיטת טיפול זו טבעית וללא תופעות לוואי. ישנם שיטות רבות ברפואה משלימה אשר מטפלים בשחלות פוליציסטיות אך מבין כל תחומי הרפואה האלטרנטיבית הטיפול ברפואה סינית בבעיות הורמונאליות כנראה היעיל ביותר. במחקרים  הוכיחו  באופן חד משמעי את יעילות הטיפול בבעיות הורמונאליות בכלל ובשחלות פוליציסטיות בפרט.

תזונה

ידוע כי שמירה על תפריט תזונה נכונה חשוב על מנת לטפל בעודף משקל, שיעור יתר ואקנה, כמו גם בתסמונת השחלות הפוליציסטיות עצמם... קראי עוד על תזונה מתאימה לנשים עם שחלות פוליציסטיות


רוצה להתחיל לטפל בשחלות פוליציסטיות בעזרת דיקור סיני לחצי על שחלות פוליציסטיות

                                                                                052-8641141  


דנה הגיעה למרפאה לרפואה סינית אחרי שאובחן אצלה שחלות פוליציסטיות לחצי להמשך המקרה

 כל התכנים באתר הם בגדר המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף לביקור אצל רופא או חוות דעת מקצועית.