לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דפים חופשיים > צמחי מרפא סיניים
 

 צמחי מרפא סיניים

צמחי מרפא מהווים את הבסיס לפרמקולוגיה (תורת התרופות המודרנית). רבות ממדינות המזרח הרחוק, ובהן סין, יפן והודו, משתמשות בצמחי המרפא בהצלחה כבר במשך אלפי שנים, ולכן ניתן להתבסס על ניסיונם הנרחב בטיפול בבעיות רפואיות שונות.

בעבר השימוש העיקרי בצמחי המרפא היה במסגרת רפואה מונעת, אך כיום המגמה העיקרית בעולם היא ניצול סגולותיהם המיוחדות של צמחי מרפא סיניים לטובת חיזוק מערכת החיסון ותחושת הבריאות הכללית של האדם.

רבים סבורים שקנדידה מחלישה את מערכת החיסון. למידע נוסף על קנדידה 
 

יתרונותיהם של צמחי המרפא

צמחי המרפא הינם, כמובן, טבעיים. נכון שלא תמיד מה שהוא "מאה אחוז טבעי" הוא גם "מאה אחוז בטוח", אך ארגון הבריאות העולמי ממליץ מאד על צמחי מרפא סיניים לשימוש - בעיקר בזכות מיעוט תופעות הלוואי שלהם, שכמעט ואינן קיימות.

למי שצורך כיום תרופות, לא צריך להוסיף ולספר על תופעות הלוואי הרבות ועל הנזקים שנגרמים כתוצאה מהן, שלא לדבר על מקרי המוות כתוצאה מחוסר התאמה של התרופה או של המינון שבו היא ניטלה.

צמחי מרפא סיניים הוכחו כיעילים לטיפול במגוון רחב של בעיות רפואיות מסוגים שונים, אקוטיים וכרוניים כאחד. השימוש בצמחי המרפא שכיח ביותר בטיפול בבעיות גניקולוגיות שונות, כולל טיפולי פוריות.

לא הרבה יודעים זאת, אך צמחי מרפא משמשים גם כתרופה טבעית ובטוחה לטיפול בבעיות נפשיות, כמו דיכאון וחרדה.

לכל מי שרוצה לפתור בעיות בריאותיות בדרך טבעית, מומלץ לעבור דיקור סיני בשילוב עם צמחי מרפא על מנת להביא לתוצאות טובות יותר.

למרות שהשימוש בצמחי מרפא כיום נפוץ יותר וזמין יותר, חשוב להיזהר ולא לקנות צמחי מרפא מחנויות או חברות שמוכנות למכור לכם מה שתרצו כל עוד תשלמו להן על זה.

תורת צמחי המרפא הינה תורה מורכבת הדורשת ידע מקצועי רב, לא פחות מתורת הרוקחות הקונבנציונלית. למרות שלכאורה צמחי מרפא אינם גורמים לתופעות לוואי, בלי אבחנה מקצועית – צריכה של פורמולה לא מתאימה עלולה אף להחמיר את הבעיה ממנה המטופל סובל.

ביקור אצל מטפל מוסמך ברפואה סינית, שיתאים לכם בדיוק את הפורמולה המתאימה, חשוב מאוד כדי להתגבר על הבעיה הרפואית בצורה טבעית ומהירה.

להזמנת תור או יעוץ והתאמה של צמחי מרפא סיניים אצל מטפל מוסמך ברפואה סינית לחצו כאן או 
התקשרו ל 052-8641141 אשמח לענות על כל שאלה

מהירות ההשפעה של צמחי מרפא

כשאנחנו חשים בכאב, אנחנו כמובן רוצים שיחלוף כמה שיותר מהר.
אז כמה מהר מורגשת ההשפעה של צמחי המרפא?
התשובה לכך תלויה, כמובן, בכל אדם ובסוג הבעיה שהוא סובל ממנה.
כשמדובר בהצטננות או בשפעת, רוב האנשים שיטפלו בצמחי מרפא ירגישו בשיפור במצבם תוך זמן קצר ביותר של כמה ימים.
כאשר לוקחים צמחי מרפא סיניים לטיפול בבעיות כרוניות, כמו לחץ דם גבוה או סכרת, או בבעיות רגשיות כמו דיכאון - אז נדרש זמן ממושך יותר של כמה שבועות.

צמחי המרפא בטוחים לשימוש?

כל צמחי המרפא הסיניים שמיובאים על ידי היבואנים הגדולים בישראל, כמו "זן צמחים" ו"קאן צמחי מרפא" עוברים דרך ארה"ב לפני שהם מגיעים לישראל, ושם הם עוברים בדיקה קפדנית ביותר של ה-FDA, מינהל התרופות האמריקאי, שבודק את איכותם והרכבם. לאחר מכן, אותם צמחי מרפא צריכים לקבל אישור על ידי משרד הבריאות בישראל על מנת לייבאם ארצה.

בכל מקרה, אם בעקבות שימוש בצמחי מרפא התחלתם להרגיש תופעות לוואי כלשהן, אל תהססו - פנו למטפל בהקדם וידעו אותו, כדי שיוכל להנחות אתכם לגבי המשך הטיפול.