לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > אודות

   
 
    שלום לכם וברוכים הבאים לאתר. אני רוצה לספר לכם קצת על עצמי, ועל דרך הטיפול שלי...

מומחה ברפואה סיניתשמי יונתן בקסט, בן 37 ואני מטפל ברפואה סינית, רפואה יפנית ורפלקסולוג בכיר. אני אב ל-2 ילדים ומתגורר בשרון. את לימודי סיימתי במכללת "מדיסין" במסלול לרפואה סינית והוכשרתי לטפל בדיקור סיני ובצמחי מרפא סיניים. כמו כן התמחיתי בשיטות ריפוי נוספות כמו רפואה יפנית ואיזון גוף נפש. תמיד שאפתי ללמוד מהמורים הטובים ביותר בתחומם, ואחרי לימודי התמחיתי כאסיסטנט  בקלינקות של מטפלים בכירים בעלי שם עולמי על מנת ללמוד מניסיונם העשיר.

אני מאמין שהדרך הנכונה והיעילה ביותר להיות בריא ולחיות חיים בריאים היא על ידי לימוד והכרת הגורמים בחיינו שגורמים לנו נזק. כל אחד מאיתנו יכול לשפר את איכות חייו ולחיות חיים מאושרים ורגועים יותר באמצעות הטיפול הממוקד והיעיל שמציעה הרפואה הסינית. עם הידע שלי והרצון שלכם, חיים בריאים יותר הם ממש מעבר לפינה.

רבים שואלים אותי האם ניתן לטפל במחלה מסוימת באמצעות תרופה מסוימת. ואני עונה: הרפואה הסינית מטפלת באדם, ולא במחלה. כל אחד מאיתנו הוא אישיות אינדיבידואלית ומורכבת, בעלת רקע ומאפיינים שונים, ולכן לכל אחד מאיתנו צריך להתאים את הטיפול הייחודי לו, על מנת להביא לתוצאות ארוכות טווח אמיתיות - ולא לפתור רק את הסימפטום.

בניתי את האתר הזה על מנת לתת מידע בסיסי לאנשים הרוצים לדעת מעט יותר על הבעיות מהן הם סובלים – ואולי גם כדי לתת תקווה: להבין שניתן להקל עליכם, לשפר את איכות חייכם ולצמצם משמעותית את הופעת הבעיות שטורדות אתכם. האתר מכיל מידע ראשוני לגבי הסיבות הגורמות למחלה, אופי המחלה ויתרונות הטיפול ברפואה סינית לעומת הרפואה המערבית.

אני מזמין אתכם לשוחח איתי באופן אישי בכל בעיה המטרידה אתכם ולקבל מידע נוסף על אפשריות הטיפול ברפואה סינית. נייד 052-8641141 יונתן בקסט. 

יונתן בקסט - מתארח בתוכנית הבריאות של ערוץ
10

לחצו כאן לראות היכן אני מקבל קהל
  
יונתן בקסט מטפל מומחה ברפואה סינית Lic.Acu