לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > בעיות רפואיות > טחורים

 

טחורים

אצל מעל 60% מאוכלוסיה הבוגרת יופיע טחורים בשלב כזה או אחר אך רבים מעדיפים להתעלם ולקוות שיעבור לבד עקב האי נעימות הכרוכה בבדיקות או בטיפול הקונבנציונאלי.  גם לרופאה משלימה יש דרכי טיפול טובים, הרופאה הסינית מציעה טיפול קצת שונה, לא פולשני, לא כואב, ללא תופעות לוואי ויעיל.

רוצה לפתור את בעיית הטחורים בעזרת דיקור סיני התקשר עכשיו ל 052-8641141 או לחץ כאן 

מהם טחורים ?

טחורים הינו מצב שבו יש דלקת ו או נפיחות של הוורידים  בפי הטבעת או החלחולות, הטחורים יכולים להיות פנימיים או חיצוניים ויכולים להופיע בגדלים שונים. שהטחורים פנימיים לא מורגש כאב אלא עם ישנו גם דלקת לכן לפעמיים הדרך היחידה לדעת על קיומם היא בעקבות  הופעה של דם טרי על הצואה, נייר טואלת או באסלה. גם במקרה של טחורים חיצוניים יכול להופיע דימום אך כאן גם יורגש כאב, גרד או תחושת שריפה ובעיקר אי נחות גדולה. בכל מצב של דימום מהאנוס חשוב להבדק אצל רופא מערבי מכיוון שהדימום יכול להצביע על מחלות שונות במערכת העיכול, כולל סרטן מעי הגס.

לחצו למידע נוסף על טחורים מדממים

מהם הגורמים לטחורים ?

לא תמיד הסיבה  ברורה להופעה של טחורים אך נמצא קשר בין מספר גורמים לבין הטחורים. אנשים אשר התזונה שלהם דלה בסיבים יש נטייה לצואה קשה ויבשה ולכן נוצר לחץ וקושי בזמן היציאה שמוביל לגודש והתנפחות בכלי הדם באנוס. גם אצל אנשים שסובלים מעצירות ונוטים לישיבה ממושכת על השירותים נוצר לחץ ובמקרים רבים התוצאה היא טחורים. 

טחורים בהריון

אצל נשים בהריון נפוץ ההופעה של טחורים ולרוב זהו הפעם הראשונה אצלם, גם כאן הסיבה העיקרית להופעה של הטחורים היא בעקבות עצירות אשר יש לנשים בהריון נטייה לסבול ממנה. בזמן הלידה עצמה יש לחץ אדיר על אזורים שונים בגוף מה שמוביל בהרבה מקרים ליציאה של הטחורים. 

טיפול בטחורים בעזרת רפואה סינית

בשנים האחרונות יש עליה משמעותית בפניות לרפואה משלימה ל טיפול בטחורים כנראה כי רבים מודאגים מתופעות לוואי של תרופות ועוד יותר מהצורך בלעבור ניתוח לקשירת הטחורים, הטיפול ברפואה סינית שונה מאד מהטיפול ברפואה הקונבנציונלית  הטיפול אינו כרוך באבחון או טיפול של אזור האנוס ומכיוון שהטיפול מתבצע על ידי דיקור סיני, צמחי מרפא טבעיים ולימוד תזונה נכונה אין תופעות לוואי. בהסתכלות של הרפואה הסינית הופעת  הטחורים לרוב קשורה לחוסר איזון  באיברים פנימיים כמו המעי הגס, קיבה או כבד.

בעקבות ההבנה העמוקה של הרפואה הסינית על הקשר בין המערכות הפנימיות להופעת הטחורים, הטיפול מתמקד באיזון המערכות הפנימיות. הרפואה הסינית מטפלת כבר אלפי שנים בטחורים ומצליחה לעזור לרבים ברחבי העולם מדי שנה.
 

הרפואה הסינית ממליצה על כמה דברים שעשויים לעזור במניעת טחורים

- פעילות גופנית עוזרת לשמור על תנועת מעיים תקינה.

- תזונה עם סיבים כמו קמח מלא, בנוסף ירקות ופירות ולהקפיד לשתות מספיק מים בממוצע ליטר וחצי ליום עוזרת לשמור על צואה רקה אשר יוצאת בקלות.

 
רוצה להתחיל טיפול בטחורים בעזרת הרפואה הסינית לחץ כאן

בקרוב יעלה לאתר מאמר מעמיק על טחורים ודרכי הטיפול בעזרת דיקור סיני


כל התכנים באתר הם בגדר המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף לביקור אצל רופא או חוות דעת מקצועית.