לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > בעיות רפואיות > כאב > כאב ממקור לא ידוע

 

כאב ממקור לא ידוע

כמעט לכל אחד מאתנו קורה לעתים שאנו חשים כאב ממקור לא ידוע – באיבר כלשהו בגוף - שאנו לא יודעים מדוע או כיצד הוא נגרם. לעתים הכאבים האלה נדירים מאוד, ולפעמים שכיחים ואפילו יומיומיים: כאבי גב, כאבי בטן, כאבי ראש, כאבי צוואר וכאבים רבים אחרים.

גם כשאנו פונים לבדיקה קונבנציונלית של רופא, אנחנו לא תמיד מקבלים הסבר ודאי אודות מקור הכאב – וגם לא תמיד מקבלים תרופה שמצליחה להקל על הכאב. חלקנו אף מוצאים עצמנו נשלחים לבדיקות רפואיות שונות, כמו צילום סי.טי
(CT) או סריקת אמ.אר.אי (MRI), שגם לאחריהן מקור הכאב נשאר בגדר תעלומה – והרפואה הקונבנציונלית מתקשה להתמודד עם מחלה או כאב ממקור לא ידוע.

ואולם, כאן בדיוק נכנסת לתמונה הרפואה הסינית, שמצליחה לרפא ביעילות סוגים רבים של כאבים – בעזרת דיקור סיני.

להזמנת תור למרפאה של יונתן בקסט התקשרו עכשיו ל 052-8641141 או לחצו כאן 
 

למה כואב לנו?

למרות המחקר הרפואי הרב שנעשה בתחום הכאב, עדיין לא הצליחו להבין את מנגנון הכאב במלואו – וללא אבחנה נכונה של הבעיה, הרפואה מתקשה להציע טיפול יעיל. קיימות אינספור בדיקות רפואיות שניתן לבצע לבירור מקור הכאב – ואף על פי כן, חלק גדול מהנבדקים, שסובלים מכאב ממקור לא ידוע, עוברים את הבדיקות ללא כל ממצאים.
אין זאת אומרת שהכאבים אינם קיימים – הם מורגשים היטב, ולעתים הם אף קשים ביותר ובלתי נסבלים – על אף שהרפואה הקונבנציונלית לא מצליחה למצוא להם פתרון.

להיפטר מהכאבים – בעזרת רפואה סינית

הרפואה הסינית, שמשמשת לטיפול במגוון רחב של סימפטומים גופניים, ידועה זה שנים רבות ביעילותה בטיפול בכאבים – גם בכאב ממקור לא ידוע. בתפישת הרפואה הסינית, קיימות סיבות שונות לכאב גופני, שלא תמיד ניתן להסביר ולהבין אותן במושגים של הרפואה המערבית. לפי הרפואה הסינית, בגוף האדם קיימים מרידיאנים - רשת של מסלולי אנרגיה שיוצאים מכל האיברים ונעים לאורכו ולרוחבו של הגוף. בעיה או חסימה כלשהי במסלולי המרידיאנים עלולה לגרום לכאב.

בין אם אנו מכירים או לא מכירים בקיומם של המרידיאנים, הניסיון בפועל במרפאה שלי – כמו בעוד אלפי מרפאות סיניות בעולם – מלמד כי ניתן לראות הקלה משמעותית בעוצמתו ובתדירותו של הכאב לאחר טיפול בעזרת דיקור סיני, שבו אנו משחררים חסימות על פני המרידיאנים. ברוב המקרים, המטופלים בדיקור סיני זוכים להחלמה מלאה מהכאבים – גם אם הם מוגדרים "כאב ממקור לא ידוע".

מעבר לניסיון בן אלפי השנים של הרפואה הסינית, בשנים האחרונות הוכח במחקרים מדעיים רבים שנערכו בעולם – בין היתר בסין, בארה"ב, באירופה ואפילו אצלנו בישראל – כי הדיקור הסיני הוא משכך כאבים יעיל ביותר. בעקבות מחקרים אלה, רופאים רבים בעולם ובישראל ממליצים למטופלים הסובלים מכאבים כלשהם ממקור לא ידוע – לקבל טיפול באמצעות דיקור סיני.
 
                לחצו כאן להזמנת תור - ותוכלו גם אתם לשכוח מהכאבים שלכם


                                                       052-8641141