לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דפים חופשיים > דיקור יפני

 

דיקור יפני

דיקור יפני הינו אחד משיטות הדיקור הקיימים בתוך האקופונקטורה. שיטות הדיקור הגיעו ליפן מסין לפני מעל 1000 שנה ומאז היפנים ממשיכים לפתח טכניקות טיפול יעילות ועדינות   יותר אשר מתאימות יותר לעידן המודרני. 

מה ההבדל בין דיקור יפני לדיקור סיני?

למי שמגיע לפתור בעיה בריאותית בעזרת דיקור יהיה קשה לעמד על ההבדל ולדעת אם המטפל משתמש בדיקור סיני או דיקור יפני. ישנם כמה הבדלים מהותיים בין שתי שיטות אלה:

אף על פי שדיקור סיני ודיקור יפני מבוססים על אותם עקרונות, המחטים שמשתמשים בהן לדיקור יפני עדינות ודקות עוד יותר ולכן הטיפול לא מלווה בכאב. הבדל מהותי נוסף הוא השימוש במוליך לצורך החדרת המחטים. המוליך מאפשר החדרה מהירה ומדויקת של המחט ועל ידי כך המחט כמעט ואינה מורגשת.

לב ליבו של הדיקור היפני הוא השימוש בשיטות חימום שונות כמו השימוש במוקסה. שיטות חימום אלה עוזרות להניע. ידוע כי תקיעות וסטטיות גורמים לכיווץ, לסטגנציה ולחוסר תנועה ואלה הם הגורמים העיקריים לחולי ולכאב.
  

דיקור יפני בישראל

הדיקור היפני הולך ומתרחב בארץ ובעולם, בשל הצלחתו הרבה בטיפול במגוון רחב של בעיות,יעילותו הרבה והמהירות שבה מושגים הקלה ופתרון לבעיה. דיקור יפני נותן פתרון מהיר ויעיל למגוון רחב של בעיות רפואיות. הטיפול מאוד מומלץ לאנשים עם בעיות אורטופדיות, למי שסובל מכאב מכל סוג שהוא ולמחלות של סכרת ולחץ דם גבוה. עקרונות הריפוי של הרפואה היפנית מתבססים על טכניקות של מספר מאסטרים שחיו ביפן במאה הקודמת והגיעו למערב. המעבר למערב אפשר את התאמת הדיקור היפני למחלות הנפוצות במערב, לתרבות המערבית בכלל ולדפוסים של חולי וריפוי בתרבות זו, אשר שונים מתרבויות המזרח ומכאן הצלחתו של הדיקור היפני בהשגת תוצאות גבוהות של ריפוי. 
  
רוצה לטפל בבעיה שלך בעזרת דיקור יפני
לחץ כאן או התקשר ל 052-8641141