לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > דפים חופשיים > טיפולי-פוריות

 

טיפולי פוריות

טיפולי פוריות לנשים ולגברים נפוצים היום יותר מאי פעם. ואולם, בחירת סוג הטיפול הנכון עלולה להיות תהליך מתיש עבור כל אדם שרוצה לפתור את בעיית הפוריות ממנה הוא סובל. בסופו של דבר, ההחלטה באיזה סוג טיפול פוריות לבחור תלויה במידה רבה בסוג בעיית הפוריות. 

טיפולי פוריות – סוגים שונים של טיפול

יש כיום מגוון סוגים של טיפולי פוריות שניתן להיעזר בהם. הרופא יכול לייעץ למטופלים על ניתוח, תרופות, טיפולים להשבחת זרע או טיפולי הפריה, כולל הפריה חוץ גופית (IVF) ו הפריה שאינה חוץ גופית. לעיתים מומלץ לשלב בין כמה סוגי טיפול. נוסף על כך, קיימת האפשרות של טיפולי פוריות טבעיים, כמו דיקור סיני, שלאחרונה הוכחה יעילותו הרבה במחקרים מדעיים.

למידע נוסף על דיקור סיני פוריות
   

טיפולי פוריות – ההצלחה בידיכם

טיפולי פוריות בדרך כלל מגדילים את הסיכוי להיכנס להריון, אך בכל סוג של טיפול יש לאורח החיים של המטופל השפעה חשובה ביותר על סיכויי הצלחתו.

אורח חיים בריא, הכולל הימנעות מעישון, שמירה על משקל תקין, הימנעות ממתח ולחץ מיותר, תזונה בריאה – כולל הקפדה על סוגי מזון מסוימים, הנאה מזוגיות, יציאה לנופש – כל אלה תורמים תרומה חשובה לשיפור סיכויי הצלחת ההפריה.

נוסף על כל אלה, תמיכה ויחס סבלני ומבין של הסביבה הקרובה – בן הזוג, המשפחה או החברים – של המטופל או המטופלת, תורמים רבות להצלחת הטיפול, הכרוך לעתים בתהליך מתסכל מאד. התמיכה של בן זוג, למשל, יכולה לבוא לידי ביטוי בלימוד ימי הביוץ הפוריים ביותר. 

דיקור סיני – כטיפול משלים של טיפולי פוריות

טיפולי פוריות בעזרת הפריה חוץ גופית הצליחו לראשונה בשנות ה-60`, וכיום זהו סוג הטיפול הנפוץ ביותר להפריית נשים.
על הנייר, הפריה חוץ גופית (IVF) מצליחה לפתור את רוב בעיות הפוריות. אך למרבה הצער, טיפול זה עדיין רחוק מלהיות מושלם.
אחוז ההצלחה בהפריה חוץ גופית בעולם עומד כיום על כ-25% בלבד, אך כמעט אחד מכל 3 הריונות שהתפתחו מהפריה חוץ גופית מסתיים בהפלה, כך שבפועל רק 15% מצליחים ללדת בעזרת טיפול זה.
דיקור סיני מעלה ב-50% את סיכוייהן של מטופלות בהפריה חוץ גופית להגיע ללידה תקינה, על פי תוצאות מחקרים שנערכו באירופה ובארה"ב.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון כאשר עוברים טיפולי פוריות באמצעות הפריה חוץ גופית, הוא תופעות הלוואי השכיחות של הטיפולים, הכוללות כאבי ראש, בחילות, שינוי משקל, חולשה, עייפות ומצב רוח ירוד, בעיקר בגלל החשיפה הגדולה להורמונים. דיקור סיני יעיל ביותר גם במניעת תופעות הלוואי של הטיפול ההורמונאלי. 

טיפולי פוריות בעזרת רפואה סינית

טיפולי פוריות בעזרת רפואה סינית מהווים אלטרנטיבה בטוחה, טבעית ויעילה לכל אדם המבקש לפתור בעיות פוריות. טיפולים ברפואה סינית, בין אם כטיפול עצמאי או כטיפול משלים, יכולים להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי להפריה מוצלחת. בעזרת השילוב הנכון בין דיקור סיני וצמחי מרפא טבעיים ניתן לעזור לגוף לרפא את עצמו ולהיות שוב פורה.

הניסיון המחקרי והטיפולי מלמד כיצד דיקור סיני משפיע בצורה חיובית על עובי רירית הרחם, בעיות הורמונליות, חוסר איזון ברמות הפרוגסטרון והאסטרוגן, כמו גם הורמונים נוספים בעלי חשיבות בקליטת ההריון ושמירה על הריון בריא.

בישראל כיום, כמו בכל מדינות המערב, אנו מאמצים את השיטות המוצלחות של הרפואה הסינית, שיושמו במשך אלפי שנים בסין, לטיפול בבעיות כמו מחזור חודשי לא סדיר או בעיות ביוץ בעזרת דיקור סיני וצמחי מרפא.
 

טיפולי פוריות – לא רק לנשים

בתחילת המאה ה-21 המערכת הרפואית מדווחת על עלייה במספר הגברים הסובלים מבעיות פוריות. אחד ההסברים לכך הוא הרגלי התזונה הלא בריאים, של גברים ונשים כאחד. דיקור סיני בשילוב עם תזונה נכונה מאפשר לגוף להגביר את הכמות, האיכות והתנועתיות של הזרע, ובכך לפתור חלק גדול מבעיות הפוריות של גברים.

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים וגברים מגיעים לטיפולי פוריות אצל מטפלים ברפואה סינית, ובזכות כך קיימות כיום מרפאות 
רפואה סינית , המתמחות בטיפולי פוריות.

להזמנת תור או שאלות על טיפולי פוריות בדרך טבעית ובטוחה לחצו כאן

במידה ויש לכם שאלות על טיפולי פוריות ודרכי הטיפול הטבעיים של הרפואה הסינית תרגישו בנוח להתקשר אלי 
ל 052-8641141 אשמח לענות על כל שאלה.

מאמרים נוספים הקשורים לטיפולי פוריות

FSH גבוה - איך דיקור סיני עוזר לאזן את הורמון ה-FSH