לפרטים נוספים: 052-8641141
ראשי > בעיות רפואיות > מערכת החיסון > חיזוק מערכת החיסון

 

חיזוק מערכת החיסון על ידי טיפול ברפואה סינית

כבר אלפי שנים מתקיימת בסין מסורת עתיקה של טיפול באמצעות דיקור, עיסוי, תזונה וצמחי מרפא. הרפואה הסינית בהחלט מצדיקה את האמרה הידועה "מיליארד סינים לא טועים". במאות השנים האחרונות תחום הרפואה הסינית צמח והתפשט בעולם כולו – וגם בישראל. מיליוני אנשים בעולם כבר גילו את יכולתה של הרפואה הסינית לחזק את מערכת החיסון של גופנו באופן טבעי.

חשיבותה של מערכת החיסון ברפואה סינית

הרפואה הסינית מקדישה תשומת לב מרכזית למערכת החיסון של גופנו. בכל בעיה רפואית, בין אם מדובר בכאבים, באלרגיה או במחלה מכל סוג, המטפל ברפואה סינית יבדוק אם המטופל סובל מחולשה של מערכת החיסון. חיזוק מערכת חיסון הוא השלב הראשון בכל טיפול על פי המסורת הסינית העתיקה, והוא מסייע בהמשך הטיפול בכל בעיה. במקרים רבים, מיד עם חיזוק מערכת החיסון בעזרת דיקור סיני, החולה מרגיש הקלה בסימפטומים. 

יתרונותיו של הדיקור הסיני בחיזוק מערכת חיסון

הטבע יצר את בני האדם כך שלכל בעיה בגופנו יש פתרון. אמנם, לעתים הפתרון הוא לא קל ולוקח שנים כדי למצוא אותו, אך כיום רוב המחלות – גם כאלה שנחשבו חשוכות מרפא בעבר – ניתנות לריפוי. התרופות ברפואה הקונבנציונלית מצליחות לטפל בהצלחה במחלות רבות – אך הטיפול שלהן מתמקד בסימפטומים של המחלות, ולא במערכת החיסון החלשה. בנוסף, תרופות רבות מחלישות כתופעת לוואי את המערכת החיסונית של המטופל.

חיזוק מערכת החיסון בעזרת דיקור סיני אינו מלווה בתופעות לוואי. הדיקור הסיני גורם לרוב המטופלים לתחושה חיונית וחזקה יותר, ומטפל ביעילות ובמהירות במקור הבעיה שממנה הם סובלים – ולא רק בסימפטומים שלה. הרפואה הסינית רואה בחיזוק מערכת החיסון בגופנו אמצעי הכרחי למניעת מחלות ובעיות רפואיות שונות.

כיצד הדיקור הסיני מחזק את מערכת החיסון

אם אתם סובלים כיום ממחלה, דיקור סיני יכול לטפל בכם בשתי רמות במקביל: חיזוק מערכת החיסון של גופכם, וסילוק הסימפטומים שנובעים מהמחלה. לקבלת תוצאות אופטימליות, הרפואה הסינית בנוסף לדיקור גם טיפול בתזונה וצמחי מרפא, המותאמים באופן אישי לכל מטופל.

הרפואה הסינית הבינה כבר לפני אלפי שנים שהטיפול הכי טוב במחלה הוא מניעה. עבר, נהגו הסינים לשלם לרופא כל עוד הם בריאים, אך ברגע שחלו, הפסיקו את התשלום לרופא שלא הצליח למנוע מהם לחלות. הזמנים השתנו, אך תפישת העולם נכונה גם כיום: חיזוק מערכת החיסון שלכם לפני שאתם חולים - היא הדרך היעילה ביותר לשמור על בריאותכם.

דיקור סיני הינו כלי יעיל לחיזוק מערכת החיסון גם מנקודת המבט של הרפואה המערבית... למידע נוסף על חיזוק מערכת החיסון 

להקלה על הסימפטומים וחיזוק מערכת החיסון שלכם הזמינו תור עכשיו